SIK SORULAN SORULAR

İNSAN EVİNİ NEDEN YENİLEMEK İSTER?

Binalar da insanlar gibi yaşlanırlar. Çocuklarınıza bırakmak istediğiniz konutunuzun şimdiye kadar yıllara meydan okumuş olması onun sonsuza dek yaşayacağı anlamına gelmez. En iyisi, eviniz için kaçınılmaz son gelmeden, bu süreci önceden planlamak ve kazançlı çıkmak olacaktır. Ki, eviniz sadece çocuklarınıza değil torunlarınıza da kalsın…

BU SÜRE İÇİNDE NEREDE YAŞAYACAĞIM?

Yeni eviniz bitene kadar yaşam standartlarınızda bir değişme olmaz. Ailenizle birlikte kendi seçtiğiniz bir konuta yerleşmenizi sağlıyoruz.

ŞİMDİ BİR DE KİRA MI VERECEĞİM? TAŞINMA MASRAFI NE OLACAK?

Taşınma masraflarınız ve kiranız tarafımızdan ödeniyor ; konutunuz taahhüt edilen sürede ve kalitede bitiriliyor. Sizin iç rahatlığınız, ortak çıkarlarımızın bir gereğidir. Yeni evime geçmem ne kadar sürer?… Projenin gerektirdiği ve sözleşmede belirtilen tarihte konutunuz teslim edilir. Bu süre binanızın büyüklüğüne göre 10 ay ile 14 ay arasında değişir. Şeffaflık prensibimiz gereği projenin her aşamasında bilgilendirilirsiniz. Bu nedenle sözlüğümüzde asla « sürpriz » kelimesine yer yoktur.

YENİ EVDE NASIL MALZEME KULLANILACAK? BEĞENECEK MİYİZ?

Yeni evinizi bittikten sonra değil önce de beğeneceksiniz… ARMAĞAN  İNŞAAT bugüne kadar üstlendiği tüm projelerde sadece mutluluk öyküleri yazdı. Yeni evinizin inşaat kalitesi standartların üzerinde olacak ve iç mekân malzemelerinde tercihlerinize harfiyen uyulacak.

İNŞA DEVAM EDERKEN TAKİP EDEBİLECEK MİYİM?

Sözleşmede ne yazıyorsa o malzemeler ve markalar kullanılacak. Hiç bir sürprizle karşılaşmayacaksınız. Sözleşmede ne varsa onu alacaksınız. Üstelik inşaat sırasında aşamalar konusunda bilgilendirilecek ve uygun zaman dilimlerinde konutunuzu ziyaret edebileceksiniz.

KENDİMİ NASIL GARANTİYE ALACAĞIM? EVİMDEN OLMAYAYIM.

Sözleşmemiz sizi sadece firma ile ilişkiler boyutunda değil, finansal ve kanuni açılardan da güvence altına almaktadır. ARMAĞAN İNŞAAT olarak projelerimize kesin bir şeffaflık ve hakkaniyet anlayışı ile yaklaşıyoruz.